"Рома" с тежка загуба от "Удинезе" преди гостуването в Разград

Иенома Удоджи откри резултата още в 5-та минута

05.09.2022 | 09:40 Редактор: Искра Ангелова

Отборът на "Рома" допусна първа загуба от началото на сезона в Серия "А", след като бе разбит с 4:0 при гостуването си на "Удинезе" в мач от петия кръг на първенството. "Вълците" се представяха солидно от началото на сезона с три победи и едно равенство в първите си четири двубоя, но бяха наказани лошо от домакините, които реализираха четири гол с пет точни удара в срещата.

Иенома Удоджи откри резултата още в 5-та минута, а след почивката Лазар Самарджич, Роберто Перейра и Санди Ловрич вкараха нови три гола за "Удинезе", за да оформят изразителния резултат.

По този начин двата тима се изравниха на четвъртата позиция в класирането с актив от 10 точки, колкото има и Аталанта, докато лидерите "Милан и Наполи" са с точка повече, а "Ювентус" и "Интер" имат по 9 точки.